- Masáže pro muže -

Muž nemá zdaleka tak obtížnou pozici jako žena. Nepotřebuje získávat nejdříve  důvěru, aby mohl přijímat tantrickou masáž. Dělá mu dobře když je hlazen po celém těle a vískán ve vlasech, ale nejvíc, když je pak věnována intenzivní péče jeho lingamu.

Experimentování se sexuální energií je pro muže velmi důležitým poznáním. Jemné doteky tantrické masáže přivádí harmonii celému tělu a jsou mu velice příjemné, ale až při dotecích tantrickými technikami na genitáliích se mužovy smysly začnou opravdu intenzivně probouzet.

Postupný nárůst sexuální energie a zároveň mužova neakčnost (pasivita) mu dává možnost doslova procítit tyto intenzivní vjemy. Uvědomit si, že není nutné směřovat k orgasmu jak je automaticky zvyklý, ale že s touto nejmocnější energií se zde pracuje jinak. Ejakulace není cílem tantra masáže. Cílem je tuto kumulovanou sexuální energii rozptýlit do celého těla. Doslova dobít baterky.

Na rozdíl od pocitů, které muž zažívá při klasickém sexuálním aktu, kde je jasně definovaný „start a cíl", jsou pocity při příjímání tantra masáže zcela odlišné. Cítíte se jako znovuzrození, pozitivně nabití. Místo touhy po oddechu z důvodu ztráty energie, která odchází ejakulací při sexuálním aktu,  máte po tantrické masáži výbornou náladu, jste plni síly a toužíte předělat celý svět tak, aby v něm bylo více míru a lásky.

Zbývá už jen jediné: tantrickou masáž vyzkoušet...