Objednávka dárkového poukazu

Dárky mají vaše blízké doopravdy překvapit a samozřejmě potěšit na těle i na duši. Věnujte svým blízkým a přátelům neobvyklý dárek – tantrickou masáž. Bude to zážitek !

Stačí zaslat níže uvedené informace a obdržíte během několika dnů DÁRKOVÝ POUKAZ poštou. Způsob platby lze vybrat dobírkou nebo bankovním převodem. Cena 1500,- za masáž o délce 120 minut.

Co je to Tantrická masáž a co nám přináší?


Tantrická masáž je obřad. Tantrická masáž je smyslným ovocem pro naše tělo i duši, odměnou a pohlazením, které si opravdu procítíme….

Každý si ji opravdu vychutná, a to s pocitem, že si takovouto péči nejen zaslouží, ale že i jemu je dáno právo být občas dokonale opečováván aniž by byl nucen péči oplácet.

Tantrická masáž je masáž celého těla, kde jedním z hlavních smyslů je prociťování si přítomného okamžiku v sobě samém, spočívání ve svém těle s prožitky, po kterých všichni vnitřně toužíme. Je hluboce relaxační, harmonizující, intimní, ale přitom zároveň jemná, něžná a smyslná. Skrze umění láskyplných doteků se ve vás probouzí vnitřní přirozenost, citlivost a uvědomění si, kým opravdu jste a po čem toužíte. Dokážete si procítit proudění životní energie, a tím se i otevíráte lásce k vlastnímu tělu a pronikáte do jeho tajemství.

Tantrická masáž vás přiblíží více k sobě samému a k vaší vlastní přirozenosti.

Věnujte tento jedinečný dárek a nebudete litovat! Nakonec po takovém zážitku zatoužíte také :)
V případě zájmu o dárkový certifikát mne prosím kontaktujte e-mailem a do zprávy prosím uveďte:
  • Oslovení na poukaze
  • Podpis na poukaze
  • Jméno plátce
  • E-mail
  • Telefon
  • Způsob platby: dobírkou nebo předem