- Více o mně -

Jsem absolventem ČVUT, fakulta elektrotechniky, ale popravdě řečeno, moc životní moudrosti mi tato studia nepřinesla, spíš mi pomohla  k prodlouženému mládí. K té mi pomohla jednoznačně esoterika, a nejvíce z ní snad Aura-Soma.  Osvítila mě natolik, že jsem založil firmu Barevný svět, distribuční a vzdělávací firmu na tuto celostní terapii .

Aura-soma mi pak byla průvodcem v duchovních oblastech až po setkání se s tantrou a tantrickými masážemi. Postupné otevírání očí a uvědomování si sebe sama více a více mě  přivedlo také  k vegetariánství.  Zjemnění, zcitlivění, porozumění a empatie, to jsou následky které čekají každého, kdo se na takovou cestu jednou vydá. A oblast tantry k tomu všemu patří, je to o akceptaci života jako takového, reality, která k nám přichází, ať už se nám líbí nebo ne, ale je to stále naše realita :-) . je to jako kousíček puzzle zapadajícího do celku. A to mě na tom  zaujalo, pochopil jsem , že vše co odmítám, je pro mě zároveň výzvou k vystopování příčiny, která mě k takovému odmítavému postoji vždy přiměla. Následné přijetí, a pochopení příčin mi pomáhá zbavovat se bolestí způsobované odmítáním, a tím výsledně mít i daleko větší radost ze života.  

A tantrické masáže jsou tak nějak součástí tohoto mého procesu.   A i když se tantrickými masážemi neživím, musím říct, že se staly mým krásným hobby, a nedovedu si život bez nich už ani představit. Můj život jako kdyby se stal najednou krásnějším, a mé srdce se stalo ostatním daleko otevřenější.Vlastně bych mohl říct...jako kdyby to byl pro mě začátek něčeho úplně nového ... Smile